Sold2022Charles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk artCharles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk Delfts 3-delig kaststel. 18e eeuw.Een aardewerk Delfts 3-delig kaststel. 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelEen aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2018Three period photographs relating to the Uruguay goldThree period photographs relating to the Uruguay gold medal winning football team at the Paris 1924 and Amsterdam 1928 Olympic Games, comprising two match-action photographs from Paris, and a photograSee Sold Price
Sold2018Five period photographs of the Argentina 1928 AmsterdamFive period photographs of the Argentina 1928 Amsterdam Olympic Games silver medal winning football team, five on board the ship ''Alcantara'', the other a crowd scene upon the team's return to BuenosSee Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.See Sold Price
Sold2022Een set aardewerk Art Nouveau vazen. Frankrijk, circa 1900.Een set aardewerk Art Nouveau vazen. Frankrijk, circa 1900.See Sold Price
Sold2024John Quincy Adams Ward (American, 1830-1910) Indian Hunter, Signed and dated 1860 on base and castJohn Quincy Adams Ward (American, 1830-1910) Indian Hunter, Signed and dated 1860 on base and cast by the Henry Bonnard Bronze Co. New York 1894, patinated bronze sculpture, with the 1928 Amsterdam SuSee Sold Price
Sold20241928 Olympic ShieldCornelia Drost Denton Gymnastics archive. 1928 framed brass Olympic shield. "OLYMPISCHE SPELEN 1928 AMSTERDAM". Comes with various information on the event including bronze participation medal.. ShielSee Sold Price
Sold2021Charles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olieCharles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olie op paneel. (34 x 41 cm)See Sold Price
Sold2022Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eersteNiederlande Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eerste oorspronk uyt den huyse der Heeren van Amstel en Amstellant / Haar vergrooting, Rykdom,See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. FrankEen lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20eEen lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2019Charles Borah 1928 Olympics Participant MedalCharles Borah, USA, participants medal from the 1928 Summer Olympics in Amsterdam. Borah was part of the Gold Medal winning 4 x 100 meters men's relay team and this is his participants medal. ProvenanSee Sold Price
Sold2020Olympic Stamps - Various Years and CountriesIncludes 1928 Netherlands stamps for Amsterdam Games, which appear to be pristine.See Sold Price
Jun 08Early American History Auctions1928 Complete Set of 36, Godfrey Phillips Cigarette Cards titled, Olympic Champions Amsterdam 1928$120
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
4 hrs LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
6 days LeftNoble House Collection GalleryA BEAUTIFUL VINTAGE FACETED PURPLE CRYSTAL NECKLACE SIGNED 1928$20
5 days LeftRipley AuctionsNorio Azuma, Japanese (1928 - 2004), Image in Composition, serigraph, 23 3/4"H x 19 1/2"W (sheet),$100(1 bid)
Featured1 day LeftJasper52Pepa Bonafe - Art By Jean Carlu (1928) 14.875x22.625 French Advertising Poster LB$650
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsCuirass and helmet of the Royal Horse Guards, metal and brass, 1928 83 x 34 x 42 cm. (32.6 x 13.3 x€750
2 days LeftBonhamsAXEL EINAR HJORTH (1888-1959) Suite de quatre chaises FuturumCréation en 1928, exemplaires ...€4,000