Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. JapaEen bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Jun 22Chinese Antique 999CHINESE VINTAGE PAINTING OF THE PORTRAINS OF EIGHTEEN SCHOLARS IN HISTORY$650
5 days LeftChinese Imperial PorcelainLarge Incense Burner with Jade Ornaments, Late Qing-Republic$1,400
Jun 22Chinese Antique 999CHINESE ANTIQUE INSIDE PAINTED PEKING GLASS SNUFF BOTTLE LANDSCAPE SCENERY$96(1 bid)