Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. JapaEen bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
3 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
6 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Antique Wedding Basket Bamboo Complex Weaving Art Bird$10(1 bid)
3 days LeftCedarburg Auction & Appraisals LLCLarge Set (80 pcs.) of Haviland Limoges China. Tiny Flowers and Leaf Pattern$60(2 bids)