Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-172Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-1722) met een zilveren greep (zilver 19e eeuw)See Sold Price
Sold2022Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma thee servies. Japan,19e eeuw.Een Satsuma thee servies. Japan,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19eEen lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
5 days LeftAmazing International GroupExquisite double-sided Cantonese embroidery group fan Ping Kai Fugui in Qing Dynasty$500
23 hrs LeftLunds Auctioneers & Appraisers Ltd.4 Fans: 3 Cantonese / Japanese, 7 1/2" - 10 1/2"L, NO EXPORT (as found).CA$50(1 bid)
3 days LeftArt Research ParisANNÉES 1980 Banc en papier mâché à décor de personnages stylisés soutenant une assise laquée€200
5 days LeftAmazing International GroupCantonese embroidered bird with four screens in Qing Dynasty$1,000
3 days LeftArt Research ParisANNÉES 1930 Suite de trois appliques modernistes en bakélite à structure cylindrique laquée€300
8 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
3 days LeftArt Research ParisANNÉES 1980 Table basse carrée, en laque noire, plateau à large ceinture à décor abstrait or,€400
BonhamsPaire de lampes. Travail moderne Laiton doré et laque noire91 x 40 x 25.5 cm (avec abat-jour)€10(1 bid)
3 days LeftArt Research ParisANNÉES 1950 Paire de lampes à poser, structure métallique circulaire laquée blanc, dôme en€250
8 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
3 days LeftArt Research ParisEMIEL VERANNEMAN (1924-2004) Paire de bibliothèques, circa 1970, structure en bois, laque ivoire et€1,000
8 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
5 days LeftAmazing International GroupLate Qing Dynasty and Republic of China Cantonese embroidery "Dragon Play Beads"$500
3 days LeftArt Research ParisANNÉES 1960 Lampadaire à structure métallique laquée dorée, abat-jour en pavés de verre€600