Sold2022Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuEen mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. FrankEen lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-172Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-1722) met een zilveren greep (zilver 19e eeuw)See Sold Price
Sold2022Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma thee servies. Japan,19e eeuw.Een Satsuma thee servies. Japan,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19eEen lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
23 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsA rare 13th/14thC polychrome and gilt walnut Corpus Christi, presumingly Spanish, H 120 cm€3,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn Indo-Portuguese Corpus Christi, Goa, 17th/18thC, total H 54,5 cm - corpus H 25,5 cm (+)€1,000
265 Lots AwayHermann Historica GmbHA North Italian bronze corpus Christi, circle of the workshop of Giambologna, circa 1600See Sold Price
23 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
23 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
23 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
3 days LeftNY Elizabeth CRIMINALIUM IURIUM CIUITATIS GENUENSIS, ANCIENT CRIMINALIUM 1557 CORPUS OF CRIMINAL LAW FOLIO$50
3 days LeftForum AuctionsBinding.- Louis XIII.- Dempster (Thomas) Antiquitatum Romanarum Corpus Absolutissimum, Geneva,£500
3 days LeftNY Elizabeth CLAUDE GUILLIAUD'S 1542 EXEGESIS OF THE CORPUS PAULINUM IS AN ANTIQUE FROM THE 16TH CENTURY$50
2 days LeftJasper521557 CORPUS of CRIMINAL LAW FOLIO antique Criminalium iurium ciuitatis Genuensis$440
5 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
7 hrs LeftMynt Auctions1993 Texas State Aquarium Corpus Christi Texas 1 Oz .999 Silver Proof Round$70