Sold2022Danish and Swedish Ceramics Surveys, thirty-oneDanish and Swedish Ceramics Surveys, thirty-one Provenance: Collection of Mark McDonald Complete Lot Details Nederlandse Keramiek-en Glasmerken, 1880-1940, 3 de Druk M. SingelSee Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloiEen lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonne vazen.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. ChinEen lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvatEen lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels enEen groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en VEen lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekEen lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
3 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
Jun 05PiasaPierre Roy (Nantes, 1880 - Milan, 1950) Verre de vin devant un château, 1935€15,000
2 days LeftBonhamsGAETANO PESCE (1939-2024) Table basse de la série Nobody's perfectCréation en 2003Edit...€2,500
2024Linwoods AuctionA RARE, BRANDNEW, HERMES SAC KELLY HIMALAYA RETOURNÉ 28 EN CROCODILE NILOTICUS MAT BLANC WITHSee Sold Price
2 days LeftBonhamsINGO MAURER (1932-2019) Lampadaire Uchiwa ICréation en 1973Edition Design MEtiquette de l'&...€2,800(2 bids)
BonhamsJules Cheret (French, 1836-1932) La source, femme en jaune, etendue 8 1/2 x 16in (21.5 x 40.5cm...$5,500(20 bids)
3 days LeftBonhamsALEX KATZ (NE EN 1927) Dog at Duck Trap, 1975 (Maravell, 81)Lithographie en couleurs sur vé...€1,600
2 days LeftBonhamsBØRGE MOGENSEN (1914-1972) Paire de commodes ØresundCréation en 1959Exécut&#...€2,500
3 days LeftBonhamsGIANNI COLOMBO (1937-1993) Cromostrutturazione, 1961 Lampe de table en plexiglas et acier Sign&...€1,200