Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratteEen porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteitenEen porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. LowEen porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. Lowestoft decor. China,Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model meEen porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor deTwee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezichEen porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezicht decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Jun 05Dreweatts Donnington PrioryA CHINESE FAMILLE VERTE 'EIGHT HORSES OF MU WANG' BOWL, QING DYNASTY£2,000
Jun 05Dreweatts Donnington PrioryA CHINESE FAMILLE VERTE 'BAMBOO' TEAPOT AND COVER, KANGXI PERIOD (1662-1722)£2,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsA Chinese famille verte 'The Romance of the Western Chamber (Xi Xiang Ji)' vase, guanyin zun,€300(1 bid)
Jun 11Singapore International Auction Pte LtdA Chinese Famille Verte Dragon and Phoenix Bowl Qing Daoguang Mark and Period$4,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsA Chinese famille verte 'The Birthday Reception for General Guo Ziyi' rouleau vase, Republic period,€300
120 Lots AwayHermann Historica GmbHA Chinese famille verte bottle vase with birds and flowers, probably Kangxi periodSee Sold Price
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsA large Chinese famille verte 'Romance of Three Kingdoms' plate, Kangxi period, dia 41,7 cm€1,200(1 bid)
121 Lots AwayHermann Historica GmbHTwo large Chinese famille verte dishes decorated with figures, probably Kangxi period (18th century)See Sold Price
Jun 05Dreweatts Donnington PrioryA CHINESE LARGE FAMILLE VERTE 'BIRTHDAY CELEBRATION' VASE, KANGXI PERIOD (1662-1722)£30,000