Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022BLANK DE CHINE DRAGON SGRAFITTO LIDDED VASEPROVENANCE: From the Estate of Leroy Gaylor, Sr. (1933-2021) of Cartersville, Georgia. Private Collector, US Marine Corp Veteran, Engineers of major electrical company that helped build power grids inSee Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2015Chinese Blank De Chine Porcelain Seated Guan YinChinese Blank De Chine Porcelain Seated Guan Yin, H: 16 InchesSee Sold Price
Sold2021A Fine Chinese Blanc De Chine Kwan Yin FigureChinese Blanc De Chine Kwan Yin Figure. Measure 13" Tall.See Sold Price
Sold2024Chinese Blanc de Chine Kwan YinChinese blanc de chine porcelain figure, Kwan Yin holding rui, unmarked, 13-1/4" hSee Sold Price
Sold201719 th Century Chinese Blanc De Chine Kwan YinA Chinese Blanc de Chine figure, finely molded to show a serene Kwan Yin. This lot measures 4 inches tall and 3.5 inches wide, in excellent condition. This lot costs $20 to ship within the US.See Sold Price
Sold2015Chinese Blanc de Chine Porcelain Seated Guan YinChinese Blank De Chine Porcelain Seated Guan Yin; H 16 InchesSee Sold Price
Sold2020Chinese Blanc-de-Chine Porcelain kwan yinChinese Blanc-de-Chine Porcelain kwan yin Hi:13 1/2"See Sold Price
Sold2020Chinese Blanc de Chine Figure Of Kwan Yin,depicted seated in robes, with legs crossed holding scroll in left hand, incised mark to back and interior, h 27.5cmSee Sold Price
Sold2015[CHINESE]A LATE 19TH CENTURY "LIN ZHOU SHAN YIN"MARKED[CHINESE]A LATE 19TH CENTURY "LIN ZHOU SHAN YIN"MARKED BLANC DE CHINE STATUE OF KWAN YIN W:4.5" H:10"十九世纪后林周闪印款德化See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2017CHINESE BLANC DE CHINE PORCELAIN FIGURE OF SEATED KWANCHINESE BLANC DE CHINE PORCELAIN FIGURE OF SEATED KWAN YIN, SIGNED. HEIGHT 15 1/2"See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Jun 13DuMouchellesMaitland-Smith (British) Blanc De Chine Porcelain Figurines, Guan Yin & Laughing Buddha, H 13" W$50
6 days LeftTremont Auctions19th/20th century Chinese blanc de chine standing Quan Yin figure. Seal on reverse. 15in high on$300