Sold2022Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 18Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 1816) met voorstelling van Chinese hovelinge en bediende.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Springbok (Antidorcas marsupialis)De springbok (Antidorcas marsupialis) is een middelgroot soort antilope met een schofthoogte van ongeveer 75 cm. Het dier weegt tot 40 kg Gedrag Het dier dankt zijn naam aan de hoge sprongen die het mSee Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon omEen Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2016[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Orna[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Ornamentale Behandeling. Met eene inleiding over de zinnebeeldige voorstelling. Groningen, J.H. van de Weijer, (1888). In-folio, en feuilles, sous chSee Sold Price
Sold2022Waterbok (Kobus ellipsiprymnus)De waterbok (Kobus ellipsiprymnus) is een soort antilope die leeft in waterrijke gebieden in Afrika ten zuiden van de Sahara. Kenmerken De waterbok is een grote antilopesoort met een lange, ruige vachSee Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
5 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
1 day LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
1 day LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
18 hrs LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
2 days LeftJasper521732 NUMISMATIC HISTORY of NETHERLANDS 3 FOLIO VOLUMES antique ILLUSTRATED COINS$550
18 hrs LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500