Sold2022Een celadon zgn. 'twin fish' schotel. China, Yuan/Ming.Een celadon zgn. 'twin fish' schotel. China, Yuan/Ming.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021Charles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olieCharles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olie op paneel. (34 x 41 cm)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2023Een antiek schilderij, 'School of Barbizon', illegibly signed. 19th C. (W:65 x H:81 cm)Een antiek schilderij, 'School of Barbizon', illegibly signed. 19th century.  In the style of Cerramano.  Dimensions: (W:65 x H:81 cm)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Charles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk artCharles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
18 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
18 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
18 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
3 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
7 mins LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
7 mins LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
2 days LeftThousand Planet Auction HouseAn Antique Georgian Era Silver Pocket Watch Cover, c. 1800$10