Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche Overzeesche Bezittingen, met het Koningrijk der Nederlanden in Europa. Large engraved six-panel chart of MalaySee Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Collection of 8 'Victorian China Fairings' with theCollectie van 8 Victoriaanse porseleinen figuren, met het boek inclusief. Lengte: 0 cm, Breedte: 0 cm, Hoogte: 0 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Collection of 8 'Victorian China Fairings' wiSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Toon Koster (Dutch, 1913-1990) 'Molen Aan Het Water Met Bruggetje' Oil on PanelToon Koster (Dutch, 1913-1990) 'Molen Aan Het Water Met Bruggetje' Oil on Panel Undated, signed lower center, depicting a mill on the water, float matted, wood frame, name plaque; gallery label and seSee Sold Price
Sold2022Vijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines caVijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines ca 1900, daarbij toegevoegd. Franz Anton Mehlem Sonn bordje met figuren in de duinen ca 1900.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, heTwee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Springbok (Antidorcas marsupialis)De springbok (Antidorcas marsupialis) is een middelgroot soort antilope met een schofthoogte van ongeveer 75 cm. Het dier weegt tot 40 kg Gedrag Het dier dankt zijn naam aan de hoge sprongen die het mSee Sold Price
Sold2020(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua.(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua. Nieuwe Gemeten Kaarte van de Colonie de Berbice met der Zelver Plantagien en de Namen der Bezitters in Het Ligt Gebragt Door. Large engraved map of tSee Sold Price
Sold20181629 Antique Illustrated Dutch Book 200 Albrecht DurerDer Zielen Lust-hof inhoudende I. Het leven en lijden onses Heeren Jesu Christi met Meditatien daer op, uyt Ludovico de Ponte. II. De Wercken der Apostelen. III. De Openbaringe van St. Jan. P.L. PaetsSee Sold Price
Sold2022Mario Schifano (Homs , 1934 - Roma, 1998) - Senza titolo, Seconda metàanni SettantaSmalto spray su tela, cm. 85x126. Firma in basso al centro. L'opera è archiviata nell'Archivio Generale dell'Opera di Mario Schifano con il n. 03905190126. Certificato di autenticitàdell'ArchivSee Sold Price
Sold2022Jessica Hayllar (British, 1858-1940) When first we metJessica Hayllar (British, 1858-1940) When first we met signed and dated 'Jessica Hayllar/1892' (lower right) oil on canvas 43 x 64cm (16 7/8 x 25 3/16in). Footnotes: Provenance PrSee Sold Price
Sold2023Dave McGary (American, 1958-2013) Challenges Met, edition 2/30, 2000Dave McGary (American, 1958-2013) Challenges Met, edition 2/30, 2000 bronze signed Dave McGary, numbered and dated (base); titled (wooden base) height 32 x width 21 x depth 7 1/2 inchesSee Sold Price
3 days LeftJasper521732 NUMISMATIC HISTORY of NETHERLANDS 3 FOLIO VOLUMES antique ILLUSTRATED COINS$550
Jun 14DuMouchellesBook - Cadillac Hotel (Detroit, Michigan) Multi Signed Autograph Book "Prominent Guests I Have Met"$2,000
Jun 07TimeLine Auctions Ltd.Rembrandt Etchings from Jan Luyken Book of Trades 'Het Menselyk Bedryf'£5
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
97 Lots AwayAste Bolaffi GIORGIO DE CHIRICO 1888-1978 Vita silente Metà anni '40 - GIORGIO DE CHIRICO 1888-1978 VitaSee Sold Price
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Het lange zoeken', Greek white marble, 1977 60 x 85 x 62 cm. (23.6 x€1,200
2 days LeftActivity AuctionsMeg Ryan Billy Crystal Signed When Harry Met Sally 11x17 Photo Beckett Witnessed$200
4 days LeftMynt AuctionsBilly Crystal & Meg Ryan Signed When Harry Met Sally Framed Display Beckett COA$10
4 days LeftRobinhood AuctionsWe Met on the Web Limited Edition Lithograph by Todd Goldman, Numbered and Hand Signed with$100
2 days LeftActivity AuctionsMeg Ryan Billy Crystal Signed 11x17 Photo When Harry Met Sally Beckett Witnessed$200
2 days LeftActivity AuctionsMeg Ryan Billy Crystal Signed 11x14 Photo When Harry Met Sally Beckett Witnessed$200