Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels enEen groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en VEen lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekEen lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022ARCHITECTUREDescription FranĂƒÂ§ais: ARCHITECTURE Lot trĂƒÂ¨s important de d'ĂƒÂ©lĂƒÂ©ments architecturaux divers, majoritairement en bois. Vendu tel quel. Les piĂƒÂ¨ces sont entreposĂƒÂ©es dans : 5 boĂƒÂ®tes faSee Sold Price
Sold2018[NEDERLAND] ARCHITECTES HOLLANDAIS. Lot de 12 monograph[NEDERLAND] ARCHITECTES HOLLANDAIS. Lot de 12 monographies relatives ĂƒÂ diffĂƒÂ©rents architectes hollandais. Formats divers, brochĂƒÂ©s ou reliĂƒÂ©s. - Cor de WIT - Johan Niegeman 1902-1977. BauhauSee Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
SoldHERMES Paris. Lot de huit cravates.HERMES Paris. Lot de huit cravates. En twill de soie imprimé et damassé (selon cravate) à motifs divers dans des tons de jaune, beige, rouge, bleu et bleu marine. 150x8,5 cm Footnotes:See Sold Price
SoldHERMES Paris. Lot de huit cravates.HERMES Paris. Lot de huit cravates. En twill de soie imprimé et damassé (selon cravate) à motifs divers dans les tons de noir, beige, rouge, bleu marine et vert. 150x8,5 cm Footnotes: HSee Sold Price
Sold2022FALOTDescription Français: FALOT Lot de trois falots en métal. Deux sont en métal doré et ornementés de symbols divers comme des trefles, des cercles et des lunes. L'autre est enSee Sold Price
Sold2022Atlas. SANSON D'ABBEVILLE. L'Europe, l'Asie, L'Afrique, l'Amérique en plusieurs cartes et enSANSON D'ABBEVILLE, Nicolas. L'Europe, l'Asie, L'Afrique, l'Amérique en plusieurs cartes et en divers traités de Géographie et d'Histoire.Paris, Chez l'Autheur 1683In-4to. 220x175 mm. LSee Sold Price
Sold2022Burhan DOGANCAY (Turkish, 1929-2013)Burhan DOGANCAY (Turkish, 1929-2013)Twin Towers, 1986Tirage argentique SignĂƒÂ© en bas ĂƒÂ droite NumĂƒÂ©rotĂƒÂ© 3/5..40 in. x 60 in. - 101.6 x 152.4 cm. Ce lot est en provenance hors CEE, il convienSee Sold Price
Sold2023Rare Jamini Roy 1887-1972 Untitled Dralha Signed In Bengali Lower RightRare Jamini Roy 1887-1972 Untitled Dralha Signed In Bengali Lower Right. Please See Link Of A Similar One Sold At Christies- https://www.christies.com/en/lot/lot-6388439. Unframed Canvas Laid On BoardSee Sold Price
Sold2022Cope 2, CES. & T-KidFame City, Tribute NYC, 2003Email sur toile 144. x 294.6 cm - 56 1/2 x 115 in.Cope 2, CES. & T-KidFame City, Tribute NYC, 2003Email sur toile 144. x 294.6 cm - 56 1/2 x 115 in. Spray enamel on canvas Ce lot est en provenance hors CEE, il convient d'ajouter la TVA ĂƒÂ l'importaSee Sold Price
Sold2018Omega Seamaster 007 Special Edition with Box.Omega Seamaster 007 Special edition stainless steel diver. Lot includes original box and paperwork. Condition:(Very Good).Dimensions: Condition: (Very Good). Dimensions:See Sold Price
BonhamsCHANEL, Collection Prêt à Porter Croisière 2000, Automne/Hiver 2006. Lot de 3 hau...€240
3 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
Jun 05PiasaPierre Roy (Nantes, 1880 - Milan, 1950) Verre de vin devant un château, 1935€15,000
2 days LeftBonhamsGAETANO PESCE (1939-2024) Table basse de la série Nobody's perfectCréation en 2003Edit...€2,500
4 hrs LeftLinwoods AuctionA RARE, BRANDNEW, HERMES SAC KELLY HIMALAYA RETOURNÉ 28 EN CROCODILE NILOTICUS MAT BLANC WITH$80,000
2 days LeftBonhamsINGO MAURER (1932-2019) Lampadaire Uchiwa ICréation en 1973Edition Design MEtiquette de l'&...€2,800(2 bids)
BonhamsJules Cheret (French, 1836-1932) La source, femme en jaune, etendue 8 1/2 x 16in (21.5 x 40.5cm...$1,600(11 bids)
3 days LeftBonhamsALEX KATZ (NE EN 1927) Dog at Duck Trap, 1975 (Maravell, 81)Lithographie en couleurs sur vé...€1,600