Sold2021Nadine Baylis (British, 1940-2017) - The Tempest -Nadine Baylis (British, 1940-2017) - The Tempest - Ballet Rambert 79, Print. Inscribed top left: "The Tempest" - Ballet Rambert 79, 187 drawing for Ariel. Singed (pencil) and numbered - 98/2See Sold Price
Sold2021UMBERTO DEL NEGRO (ITALIAN, 1940-2017) ACRYLIC ON WOODUMBERTO DEL NEGRO (ITALIAN, 1940-2017) ACRYLIC ON WOOD PANEL, 1983, H 31", W 23", "FIORI" Signed and dated upper center "Del Negro 1983". Gallery label adhered to verso containing title, medium, and aSee Sold Price
Sold2023Dewitt Hardy(Missouri/Maine, 1940-2017) Still Life in the Winter Sun, signed lower right "D Hardy", watercolor on paper, 13 x 13-1/4 in.; gilt wood frame, 23 x 23 in. Provenance: Maurice Katz, 1988; From the EstaSee Sold Price
Sold2021Tony Lordi American, b. 1940 Empire State Building,Tony Lordi American, b. 1940 Empire State Building, 1987 Signed and dated Tony Lordi 1987 Wood and metal Overall 85 x 20 3/8 x 32 inches (215.9 x 51.7 x 81.3 cm) CSee Sold Price
Sold2023Imi KnoebelGerman, b. 1940 Tafel DCLII, 2017 Signed and dated on the reverse Acrylic on aluminum and wood 10 1/2 x 7 1/2 x 1 5/8 inches (26.7 x 19.1 x 4.1 cm)See Sold Price
Sold2021North American Indian Kwakiutl Wood Mask AssortmentNorth American Indian Kwakiutl Wood Mask Assortment (7) items; (3) artist signed on backside including Tony Hunt Sr. (Canadian, 1961-2017) carved and painted wood havinSee Sold Price
Sold2022Bauer 'Farm House' Miscellaneous CannisterBauer 'Farm House' Miscellaneous Cannister . Hand Painted Bauer from the 1940's-50's. The lid is original hand-carved wood.See Sold Price
Sold2021Tony Lordi American, b. 1940 Empire State Building,Tony Lordi American, b. 1940 Empire State Building, 1988 Signed and dated Tony Lordi 1988 on the reverse Aerosol paint on found metal, wood and card on wood Overall 29 3/4 x 12 1/2 inches (75.5 x 31.7See Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Käesolev töö on üks Malle Leisi monumentaalsemaid. Tema empaatia taimede vormi ja värvi, nende sisemise elu suhtes ühendub siin suure meisterlikkusega kompositsioonis ning jõulise värvimõjugaSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017) Lilled ja viljadLeisile omase rikkaliku ja efektse toa- ning aialillede buketi ja puuviljade kõrval näeb paremal väikest maastikku hobuse ja vikerkaarega. See seob teost akvarelli- ja serigraafiasarjadSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Malle Leisi Krimmi maastike sari on avastus. Toredasti on edasi antud tume lõunamaine taevas mere ja küpresside kohal, paika iseloomustab ka elegantne oliivipuuoks. All paremal: LEIS 11991 TSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Vaade Lõunasse II. 1994. Õli. Lõuend. 50 x 160 cm. Malle Leis lõpetas ERKI 1967. aastal Lepo Mikko õpilasena. Ta oli rühmituse ANK’64 asutajaliikmeid.Malle Leisi emSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017) Orgaanilised vormidMalle Leis näib olevat Olav Marani ja Jüri Arraku kõrval esimesi, keda hakkas huvitama orgaaniline, looklev vorm – võib-olla orgaanilise disaini, võib-olla Dali, TanguySee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Botaaniline LVI. 1989. Akvarell. Paber. 54 x 72.8 cm. Suur serigraafia- ja akvarellisari valmis aastail 1988-89. Aastail 1982-2003 oli M. Leis Briti Botaaniliste Kunstnike Ühingu (SBA) liige, ainSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Lilled kastis. 1974. Akvarell. Paber. Lm 59 x 59.1 cm. M.Leis  võttis 1960.aastatel esiakvarellisti teatepulga üle Lydia Meilt, kellega ta sarnaneb suurepärase vormitunnetuse, koloSee Sold Price
Sold2021George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil,George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil, Still life with leeks and cheese, oil on board, monogrammed lower right "G.O.", 28 1/4" x 35 1/4".See Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Üle metsa ja maa II. 1989. Graafika (Serigraafia). Km 52.6 x 52.9 cm. Vm 55 x 59.5 cm. Suurus raamiga: 78.2 x 76.6 cm. Aastatel 1989–90 on kunstnik loonud selle nimetuse all neli lehte. MusSee Sold Price
Sold2020Malle Leis - "Oktoober" - 1994ARTIST: Malle Leis (EESTI) PEALKIRI: "Oktoober" AASTA: 1994 MÕÕDUD: 70 x 104 cm TEHNIKA: akvarell paberil SIGNATUUR: all keskel "Leis 1999" AUTORIST: Malle LEIS (1940 - 2017) oli eesti maalikunstnikSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (1940 – 2017)Sinine lill. 1966. Õli. Lõuend. 73.5 x 92 cm. Kui Malle Leisi hilisemates maalides on kesksel kohal meditatiivsus, mõtlikkus ja tunnetuslikkus ning viljakatesse 1970–80ndatesse j&See Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Teatud päev II, kaheosaline maal. 1980. Õli. Lõuend. 61 x 50 cm ; 61 x 50 cm. Malle Leis, meie legendaarne maalija, akvarellist ja graafik, omandas kunstihariduse Tartu KunstikoolisSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Tumepunane kompositsioon. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. 59.1 x 69.1 cm. Üks ERKI-s teatridekoratsiooni erialal õppiva Malle Leisi uljaid põikeid sürrealismihõngulise abstrakSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Rohelised lehed-viljad. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. Lm 60.1 x 59.5 cm. Looklevad, tilkjad, „orgaanilised“ vormid olid ANK’64 noortele kunstnikele 1960. aastate teisel poolel kSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (1940 – 2017)Suvelilled. 1985. Akvarell. Paber. Lm 59.9 x 59.7 cm. Kui Malle Leisi serigraafiates on taust sageli must, siis akvarellides piirdub must lillesülemi või viljade kobara tagusega, vihjates muSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Maasikad.1981. Serigraafia. Paber. Plm 75 x 50 cm. Üks Malle Leisi eriti efektseid serigraafiaid – otsekui looduse ja küpsevate viljade ilu kvintessents. All vasakul: Maasikad 29/ 48 sSee Sold Price
2 days LeftDavidson AuctionsLEACH-JONES Alun (1937-2017), 'Industry #4,' 2010., Acrylic, Wood, Metalled Corrugated Cardboard,A$600
Jun 07Freeman's | HindmanGRAFTON, Sue. The Lolly-Madonna War. 1969. FIRST EDITION. INSCRIBED BY SUE GRAFTON.$750
Jun 07Freeman's | Hindman[HARDY, Thomas] -- HUTCHINS, John. The History and Antiquities of the County of Dorset by John$250
Jun 06Akiba GalleriesKathleen Petyarre (Australian, 1940-2018) Monumental Aboriginal Acrylic Painting$1,500
2 days LeftDavidson AuctionsCOSTA Tony (b.1955) (2), 'Street Scene, Cobar [NSW]' and 'Landscape, Mt Lambie [NSW]', Oil on CanvasA$140
2 days LeftDavidson AuctionsCOSTA Tony (b.1955), 'Landscape, Birchgrove [Sydney Harbour]', Oil on Canvas on Board, 32x52.5cmA$140
2 days LeftDavidson AuctionsPARR Robert (1923-2017), A Man and His Dog on Rowing Boat, 1999., Painted Steel, (H26cm W42cm D23cm)A$500
2 days LeftDavidson AuctionsWESTMACOTT Marion (b.1940), 'Strongylodon Macrobotrys (Philippine Jade Vine) / Libythea GeoffroyiA$200
2 days LeftDavidson AuctionsBALL Sydney (1933-2017), 'Tiger Dawn,' 1974., S/Print 14/25, 57x77cmA$500
JG AutographsRoy DeMeo - Gambino Family Mobster - Autographed 1969 Check & Signed Son's Book$16(4 bids)
2 days LeftDavidson AuctionsDOCKING Shay (1928-1998), 'Dead Red Gum and Volcanic Cinder Cone,' 1978., Pastel & Acrylic on PaperA$1,900