Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Antique cupboard: 19e eeuwse 2-delige eikenhouten Mechelse kast met glas-in-lood deuren, leeuwenkoppen met messing ring, bordenrek en ruimte voor kaststel, 255 cm hoog, 115 cm breed en 50 cm diep Â
0001: Antique cupboardEst. €100-€150
Wardrobe: Schwarzwalder houten fraai bestoken kapstokje vosjager 47,5 cm hoog
0002: WardrobeEst. €100-€150
Coco de Mer: Vrucht, Coco de Mer, 34x25 cm
0003: Coco de MerEst. €200-€400
Standing clock: Staand horloge met comtoiseklok / haantjesklok met geemailleerde wijzerplaat, 24 cm diameter, geheel in een eiken kast, ca. 1795, 236 cm hoog. (compleet en lopend)
0004: Standing clockEst. €500-€750
Oak desk: Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep
0005: Oak deskEst. €100-€150
Tableclock: Engelse tafelklok/weerstation in notenhouten bewerkte kast 22 cm hoog, 29 cm breed
0006: TableclockEst. €50-€100
Antique table clock: Antieke tafelklok in zwart gelakte kast met parelmoer en koperdraad ingelegd, geemailleerde wijzerplaat met adres FJ Stammers a la Haye 28 cm hoog
0007: Antique table clockEst. €100-€150
19th century mirror: Laat 19e eeuwse Soester spiegel in noten lijst bekroond met fraai bestoken kuif, 135x67,5 cm
0008: 19th century mirrorEst. €50-€100
18th century painted box: Antiek kistje met beschilderd decor van Hollandse winterlandschapen, ca. 1750, 29 cm hoog, 69 cm breed, 32 cm diep
0009: 18th century painted boxEst. €50-€100
Antique table: Eiken demi lune tafel met klapblad, 2 lades en staand op taps toelopende poten, 78 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep
0010: Antique tableEst. €50-€100
Tableclock: Tafelklok in een aardewerken kast voorstellende een schouw, onbekend merk, ca. 1870, 40 cm hoog. (compleet en lopend, glasplaat over wijzerplaat manco)
0011: TableclockEst. €50-€100
Bronze sculpture: Met signature Jules Mogniez, Naakte vrouw met schelp, brons 20e eeuw, 45 cm hoog
0012: Bronze sculptureEst. €80-€120
Painting of Dutch village: Christiaan Soer (1882-1961)Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm
0013: Painting of Dutch villageEst. €400-€800Lot Passed
Painting of Amsterdam: Theo Selhorst (1891-1982)Oud Amsterdam 1928, paneel 40x50 cm
0014: Painting of AmsterdamEst. €80-€120
Painting of Dutch village: Onduidelijk gesigneerd, Hollands dorp aan meer met kerk en aangemeerde boten, doek 40x60 cm
0015: Painting of Dutch villageEst. €50-€100
Antique mirror: Facetgeslepen spiegel in striklijst 75x41,5 cm
0016: Antique mirrorEst. €50-€100
Painting of Oosterbeek: Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op de Oude Kerk van Oosterbeek, doek 50x40 cm
0017: Painting of OosterbeekEst. €50-€100
19th century Dutch case: Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep
0018: 19th century Dutch caseEst. €200-€400
3 pots, Delft Holland: 3 Delftsblauwe 18e eeuwse aardewerken tabakspotten met opschriften Duinkerker, Spaanse en B Rappe, met koperen deksels ca. 31 cm hoog
0019: 3 pots, Delft HollandEst. €100-€150
Painting of a landscape: Fons Verstraeten (1922-2017)Landschap bij Haelen, met koeien in weiland langs beek, doek 80,5x100,5 cm
0020: Painting of a landscapeEst. €100-€200
Antique writing desk 1775: Antiek 2-delig klepbureau met dubbelgebogen onderkast, en fraai brons beslag, Holland ca. 1775, 112 cm hoog, 122 cm breed, 62 cm diep
0021: Antique writing desk 1775Est. €200-€400
Oak barometer: Hollandse barometer 46 cm hoog
0022: Oak barometerEst. €25-€50
Antique clock: G Mignon, Franse 19e eeuwse marmeren pendule met messing beslag en ornamenten in Empire stijl met adres St Germain en Laye op geemailleerde wijzerplaat en 38,5 cm hoog, 22,5 cm breed en 2Â
0023: Antique clockEst. €50-€100
Oak barometer: Barometer in een rijkbestoken noten lijst, 42 cm hoog
0024: Oak barometerEst. €25-€50