Antiques and African Art auction session 2/4 2020-02-11 Auction - 307 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl

Afican ArtArtClock
Arnhem, Netherlands

Antiques and African Art auction session 2/4

An auction of antique and African Art, total 300 lot numbers
Lot Number: Lowest
Art: Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk
0300: ArtEst. €100-€150
Art: Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm
0301: ArtEst. €100-€150
Clock: Antieke Friese stoelklok met rijk gedecoreerde wijzerplaat en ornamenten, staand op een eiken stoel ca. 1790, 75 cm hoog. (Compleet en goed lopend)
0302: ClockEst. €250-€500
Clock: Engelse schoolklok, fusee klok, met bol glas, voorzien van snekuurwerk, adres R Dawes Southampton, 34 cm diameter. (Compleet en goed lopend)
0303: ClockEst. €250-€500
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken wandplaquette met voorstelling naar J vd Sande Bakhuyzen, schilder JD van Velzen, jaarletter 1891, 55,5x39 cm
0304: DecorationEst. €200-€400
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift W(ilhelmina) 1898-sept-1948, J(uliana) 6-sept-1948 36 cm diameter
0305: DecorationEst. €50-€100Lot Passed
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Saevis Tranquillus in Undis 1533 24 april 1933, schilder v Baarsel 35,5 cm diameter
0306: DecorationEst. €50-€100Lot Passed
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Emma Moeder des vaderlands 1879-1929, 35,5 cm diameter Â
0307: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift 7 februari 1901-7 Februari 1926, schilder Th AB van Lingen 36 cm diameter
0308: DecorationEst. €50-€100
Clock: Zeer fraaie klok, Kuhschwanzpendel, Duitsland ca. 1730, wijzerplaat 28,5x20,5 cm. (lopend, 2 gewichten aanwezig)
0309: ClockEst. €500-€750
Clock: Antieke Friese kortstaart klok in een iepenhouten kast, uurwerk met wekkerfunctie, maan- en datumaanduiding en fraai beschilderde wijzerplaat, Klok voorzien van houten gedraaide  ornamenten, ca.
0310: ClockEst. €500-€750
Furniture: Miniatuur eiken dekenkistje, 26,5 cm hoog, 47 cm breed, 23,5 cm diep
0311: FurnitureEst. €25-€50
Carpets: Handgeknoopt wollen kleed met Oosters figuraal decor, 232x143 cm
0312: CarpetsEst. €100-€150
Furniture: Oosterse lakwerk salontafel met fraai decor waaronder 3 ronde cloisonne platen van 33,5 cm diameter, George Zee and Co Ltd, 41,5 cm hoog, 131x48 cm
0313: FurnitureEst. €150-€250
Furniture: Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm
0314: FurnitureEst. €100-€150
Lamps: Tafelschemerlamp naar Emille Galle, pastaglas met decor van bloemen en insecten, 41 cm hoog
0315: LampsEst. €50-€100
Decoration: Belgische gipsen bronsgekleurde Jugendstil buste van figuur, gemerkt Jef Lambeaux (1852-1908), 56 cm hoog
0316: DecorationEst. €100-€150
Furniture: Hollandse noten met wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast en gestoken kuif, voorzien van glasplaten. (houten schappen zijn er ook nog bij) 227 cm hoog, 173 cm breed,
0317: FurnitureEst. €200-€400
Art: Gesigneerd Jan Boon, Panorama Amsterdam, ets met droge naald, 27x132 cm
0318: ArtEst. €80-€120
Carpets: Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 270x180 cm
0319: CarpetsEst. €100-€150
Furniture: Mahonie schrijftafel met lade en 2 klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 120x67 cm
0320: FurnitureEst. €80-€120
Carpets: Oud tasfront, Meskin, 55x46 cm
0321: CarpetsEst. €25-€50
Furniture: 19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125 cm diameter, 2 armstoelen en 4 eetkamerstoelen met gestreepte stoffering
0322: FurnitureEst. €100-€200Lot Passed
Carpets: Oosters handgeknoopt kleed 148x89 cm
0323: CarpetsEst. €50-€100