Lithuanian Art, Antiques and Collectibles 37 2023-12-14 Auction - 259 Price Results - ARS VIA aukcionas in Vilniaus Apskritis

Jonas Damelis Saulelydis TobolskePranciskus Smuglevicius Marsas ir VeneraKazys Simonis (1887-1987) Angelu miestas
Vilnius, Vilniaus Apskritis, Lithuania

Lithuanian Art, Antiques and Collectibles 37

The 37th ARS VIA auction will take place in 2023 Thursday, December 14, 18:00,at Gallery Zidinys (Dominikonu St. 15, Vilnius) Auction Collection Exhibit: December 12 - 13: 12.00 - 18.00 December 14: 12.00 - 14.00
Lot Number: Lowest
Zemaiciu Kalvarijos Madona: Zemaiciu Kalvarijos MadonaMarja Panna cudami slynaca w Kalwaryi zmudzkiejPlieno raizinys, 7,5 x 5, su azurine karunele, 12 x 8Nurnberg, Carl Mayer, XIX a. II puseKeywords: Lithuania Lithuanian Vilna
0001: Zemaiciu Kalvarijos MadonaEst. €300-€400
Sv. Dominykas Album de Wilna: Sv. Dominykas Swiety Dominik w kosciele dominikanow w Grodnie Jono Kazimiero Vilcinskio 'Album de Vilna', serija V, Nr. 225 Plieno raizinys, 7,1 x 4,9, su azurine karunele, 11,5 x 7,5. Kitoje puseje
0002: Sv. Dominykas Album de WilnaEst. €300-€400Lot Passed
Izidor Weiss Kaukoles studija: Izidorius Veisas (Izidor Weiss, 1774-1821) Kaukoles studija 1805, pop., vario raizinys, 11,5 x 20 Vilnius, VU grafikos dirbtuve, 1805Pelican del: I: Weiss scu: Graviravo Izidorius Veisas (Izidor
0003: Izidor Weiss Kaukoles studijaEst. €300-€400Lot Passed
Szymon Czechowicz Vienuolis: Simonas Cechavicius (Szymon Czechowicz, 1689-1775) VienuolisXVIII a. vid., pop., piestukas, 30 x 14,5 Sign. AK: S.C. xKeywords: Lithuania Lithuanian Wilno Vilna
0005: Szymon Czechowicz VienuolisEst. €3,200-€4,000
Jonas Damelis Saulelydis Tobolske: Jonas Damelis (1789-1840) Saulelydis Tobolske1820-1840, drb., al., 53,5 x 97Jonas Damelis (apie 1780-1840) yra vienas garsiausiu Vilniaus meno mokyklos atstovu,Pranciskaus Smugleviciaus ir Jono
0006: Jonas Damelis Saulelydis TobolskeEst. €40,000-€50,000Lot Passed
Jan Rustem Zydas su knygomis: Jonas Rustemas (apie 1762-1835) Zydas su knygomis apie 1830, pop., piestukas, akvarele, 20 x 10 Jonas Rustemas, zydas su knygomis, apie 1830, pop., piestukas, akvarele, 20 x 10, nesignuotas, po
0007: Jan Rustem Zydas su knygomisEst. €3,200-€4,000Lot Passed
Jan Rustem Zyde: Jonas Rustemas (apie 1762-1835) Zyde 1830 (?), pop., piestukas, akvarele, 20 x 10 Sign. prie figuros zenklas, AD: J Rustem Jonas Rustemas, zyde, 1830 (?), pop., piestukas, akvarele, 20 x 10, signuota
0008: Jan Rustem ZydeEst. €3,400-€4,000Lot Passed
Antonis Zaleskis Pobuvis pas Rudamina: Antonis Zaleskis (1824-1885) Pobuvis pas Rudamina Litografavo Adolphe Jean Baptiste Bayot Is Jono Kazimiero Vilcinskio 'Album de Vilna', II serija, 5 sasiuvinis, Nr. 55, litografija, 42,5 x 27
0009: Antonis Zaleskis Pobuvis pas RudaminaEst. €600-€800
Antanas Zaleskis Pasek: Antanas Zaleskis (1824-1885) Ponas Pranciskus Oltazovskis Paseko vardu su iskilminga kalba iteikia dovana poniai TereseiKrosnovskai, Ravo taurininkei. Litografavo Davidas ziulis (David Jules,
0010: Antanas Zaleskis PasekEst. €600-€800
Henrikas Dmachauskas Medalionas: Henrikas Dmachauskas (1810-1863) Medalionas 'Szela et Metternich responsables des massacres de Galicie, 1846' 1846, metalas, liejimas, skersmuo 23,5 Henrikas Aloyzas Dmachauskas (1810-1863) kiles is
0011: Henrikas Dmachauskas MedalionasEst. €4,000-€5,000Lot Passed
Pranciskus Smuglevicius Marsas ir Venera: Pranciskus Smuglevicius (1745-1807) Marsas ir Venera 1776, popierius, ofortas, guasas / kartonas, 53,5 x 84,9 P. Smugleviciaus tapytas ofortas 'Marsas ir Venera' yra is 'Vestigia delle Terme di
0012: Pranciskus Smuglevicius Marsas ir VeneraEst. €22,000-€30,000Lot Passed
Dzievaltovskis Sv. Onos ir Bernardinu baznycios: Jonas Gintautas-Dzievaltovskis (Jan Gintovt-Dziewaltowski, 1904-1980) Sv. Onos ir Bernardinu baznycios 1933, pop., spalvota litografija, 10,7 x 7,5 Sign. AK: JDz. Gintowt Keywords: Lithuania
0013: Dzievaltovskis Sv. Onos ir Bernardinu baznyciosEst. €400-€500
E. Kucinskis Vilnius, Sv. Jono baznycia: Edvardas Kucinskis (Edward Kuczynski, 1905-1958) Vilnius, Sv. Jono baznycia 1935, pop., linoraizinys, 16 x 13 Sign. AD: E. Kuczynski. Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0014: E. Kucinskis Vilnius, Sv. Jono baznyciaEst. €240-€300
E. Kucinskis Pohuliankos apylinkes: Edvardas Kucinskis (Edward Kuczynski, 1905-1958) Vilnius, Pohuliankos apylinkes 1935, pop., linoraizinys, 16 x 13 Sign. AD: E. Kuczynski. Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0015: E. Kucinskis Pohuliankos apylinkesEst. €240-€300
Bronislaw Jamontt Peizazas su medziu: Bronislavas Jamontas (Bronislaw Jamontt, 1886-1957) Peizazas su medziu XX a. 4 des., kart., al., 39 x 28,5 Sign. AD: B. Jamontt Keywords: Lithuania Lithuanian WilnoBronislovas Jamontas (1886-1957) -
0016: Bronislaw Jamontt Peizazas su medziuEst. €3,400-€4,000Lot Passed
Jurgis Hopenas Vilniaus rotuse: Jurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus rotuse, sv. Kazimiero baznycia fone 1927, pop., ofort., akvat., 22,6 x 17,3 Sign. AD (kliseje): Wilno - JHoppen -27 Keywords: Lithuania Lithuanian
0017: Jurgis Hopenas Vilniaus rotuseEst. €500-€700
Jurgis Hopenas Katedra Vilniuje: Jurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Katedra Vilniuje (konservavimo darbai 1932 m.) 1934, pop., ofort., sausa adata, 41 x 29,5 Sign. AD: Jerzy Hoppen Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0018: Jurgis Hopenas Katedra VilniujeEst. €1,000-€1,200
Kristina Vrublevska Autoportretas: Kristina Vrublevska (Krystyna Wroblewska, 1904-1994) Autoportretas 1945, drb., al., 50,1 x 39,8 Sign. AK: KR. Wroblewska 1945 Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0019: Kristina Vrublevska AutoportretasEst. €4,000-€5,000Lot Passed
Zofia Stankiewicz Zydu gatve: Zofija Stankevic (Zofia Stankiewicz, 1862-1955) Wilnius, Zydu gatve 1922, pop., ofortas, 16,5 x 11 Sign. AD:Zofpia Stankiewicz Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0020: Zofia Stankiewicz Zydu gatveEst. €340-€500
Stanislovas Rolicius Sedinti: Stanislovas Rolicius (Stanislaw Rolicz, 1913-1997) Sedinti 1939, pop., ofortas, 22 × 21 Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0021: Stanislovas Rolicius SedintiEst. €400-€600Lot Passed
Stanislovas Rolicius Gatves vartai: Stanislovas Rolicius (Stanislaw Rolicz, 1913-1997) Gatves vartai 1940, pop., ofort., 16 x 14,3 Sign. AK: Wilno 'Brama Jatkowa', AD: parasas 1940 Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0022: Stanislovas Rolicius Gatves vartaiEst. €300-€500
Boleslovas Buika Medici vila Romoje: Boleslovas Buika (Boleslaw Buyko, Bujko, 1878-1939) Medici vila Romoje 1919., pop., akv., 34 x 49 Sign. AK: Buyko Boleslovas Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno
0024: Boleslovas Buika Medici vila RomojeEst. €1,400-€2,000Lot Passed