Nr 2 kunst en moderne schilderijen 2023-12-30 Auction - 199 Price Results - Arthur Erfmann in holland

Bloemen prachtNaar huisWintergezicht met Den Haag op de achtergrond.
Berkel En Rodenrijs, Holland , Netherlands

Nr 2 kunst en moderne schilderijen

Lot Number: Lowest
Amsterdam Sail: Amsterdam Sail olie op doek, , voorzien van nieuwe lijst in stijl. Was een leerling van John Bevort, en werd zijn vriend. A 70 x 100
0001: Amsterdam SailEst. €400-€500Lot Passed
Fantasie paintings: Fantasie paintings 3 werken van An Smit Vos werk 1 - 37 x 45, werk 2 - 30 x 45, werk 3 - 30 x 40 . nr 1 is bloemen , olie op verfkarton nr 2 is fantasie Nr 3 ook fantasie A diversen
0002: Fantasie paintingsEst. €500-€700Lot Passed
Bezig in de tuin.: Bezig in de tuin. Aquarel, boerin in de tuin. A 37 x 45
0003: Bezig in de tuin.Est. €300-€400Lot Passed
zilvere dop en zilvere flesopener.: zilvere dop en zilvere flesopener. Een mooie set een flessenopener en stopdop voor een fles wijn. Met de afbeelding van paarden. Zilver staat nr 835 verzilverd. A diversen
0004: zilvere dop en zilvere flesopener.Est. €150-€200Lot Passed
3 schilderijen: 3 schilderijen 2 keer schilderij H.Weegewijs , en 1 x onbekend. H.Weegewijs , olie op paneel, 12 x 18. 1 x 18 x 31. Onbekend werk stadsgezicht vermoedelijk Leiden. B diversen
0006: 3 schilderijenEst. €200-€300Lot Passed
Pierrot met dames.: Pierrot met dames. 5 stuks , met de medallion stijl. gemerkt en alle 5 gesigneerd. 21 x 27 . Druk/stencil. A 21 x 27
0007: Pierrot met dames.Est. €600-€700Lot Passed
Dansers en Pierrot en dame: Dansers en Pierrot en dame 2 x aquarel, met danser en dame en Pierrot met vrouw. nr 1 maat 25 x 35 nr 2 35 x 45. werk 2 heeft wat verkleuring. maker A.A.Pauly 1936. B diversen
0008: Dansers en Pierrot en dameEst. €300-€400Lot Passed
Prinshendrikkade Amsterdam: Prinshendrikkade Amsterdam Aquarel , met de Schreitoren , door de dkunstschilder van Amsterdam. A 25 x 35
0009: Prinshendrikkade AmsterdamEst. €300-€400Lot Passed
De Strik: De Strik Aquarel, met een voorstelling van een Strik. A 20 x 25
0010: De StrikEst. €250-€350Lot Passed
Vogel op een bal en hoed.: Vogel op een bal en hoed. Zeefdruk, met vogel en diversen kleuren. gesigneerd en nr 1 van 25 stuks. door Karel Appel gemaakt. En gesigneerd. A 25 x 40
0011: Vogel op een bal en hoed.Est. €500-€700Lot Passed
Havengezicht , verso 1963.: Havengezicht , verso 1963. olie op doek, gesigneerd r.o, A 75 x 90
0012: Havengezicht , verso 1963.Est. €1,000-€1,400Lot Passed
Crysanten in blauwe vaas.: Crysanten in blauwe vaas. Aquarel, gesigneerd met monogram F.F. 1915 A 50 x 60
0013: Crysanten in blauwe vaas.Est. €300-€400Lot Passed
Mixed media 1950: Mixed media 1950 Mixed media, collage stijl. A 47 5 x 61,5
0014: Mixed media 1950Est. €600-€800Lot Passed
Kar bij de kerk.: Kar bij de kerk. olie op doek gesigneerd r.o A 60 x 60
0016: Kar bij de kerk.Est. €500-€700Lot Passed
Mix media: Mix media Olie op doek, vrije compositie verso 1982. A 60 x 80
0017: Mix mediaEst. €500-€700Lot Passed
Vrowenportret: Vrowenportret Indonesische schone , olie op doek B 60 x 70
0018: VrowenportretEst. €350-€550Lot Passed
Wintergezicht: Wintergezicht olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier
0019: WintergezichtEst. —Lot Passed
Rozen: Rozen olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier aan mee
0020: RozenEst. —Lot Passed
Amarilis: Amarilis olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier aan
0021: AmarilisEst. —Lot Passed
Schimmel: Schimmel olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier aan
0022: SchimmelEst. —Lot Passed
Zilverreiger: Zilverreiger olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier
0023: ZilverreigerEst. —Lot Passed
Narcissen.: Narcissen. olie op doek, geschilderd door Nelleke Hoogenberg 1931 Heeft zich zelf ontwikkeld. En ze haalt een hoge kwaliteit. Werken zijn voor het goede doel , Ambulance wens. Wij werken hier aan
0024: Narcissen.Est. —Lot Passed
Melkend meisje: Melkend meisje Houtsnede, links onder met J.M. gesigneerd. zeer mooie staat. A 14 x 18
0025: Melkend meisjeEst. €200-€220Lot Passed