Miro, Joan - Abstraction
Miro, Joan (1893-1983)
Espagne / Spain
Abstraction
Lithographie non signée
Dimension:
14.75" x 21.5"
37.5 x 54.5 cm
Miro, Joan (1893-1983)
Espagne / Spain
Abstraction
Unsigned lithograph
Dimension:
14.75" x 21.5"
37.5 x 54.5 cm
- 20%
Miro, Joan - Abstraction
Estimate CA$300 - CA$500
Item located in Montréal, QC, CAOffers In-House Shipping