Sold2022Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilverenEen porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2017GÉRARD AUDRAN (French, 1640-1703)La vertu surmonte tout obstacle/Virtus omni obice major. Alexandre ayant passé le Ganique attaque les Perses a forces inegles et met en fuitte leur innombrable multitude. Battle of the Granicus RiverSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor.Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen,Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen, engraved additional pictorial title by Hillebrand van der Aa, engraved title vignette and 50 emblematic illusSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Vijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en cVijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en capucijner buitenzijdes. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels enEen 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2021Mstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour deMstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour de ferme dans le vieux Vilnius Huile sur toile, signée du monogramme ‘M’et datée en bas à droite 51 x 34,5 cm.Mstislav Valerianovic DOBUZINSKISee Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold202319th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19e eeuwse eiken kasteelbank met medaillon en fraai uitgewerkte zijpanelen108 x 200 x 75 cmSee Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
6 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
11 hrs LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)$3,900
2 days LeftBonhamsTable basse avec plateau amorphePlateau entièrement plaqué de petits élément...€800
4 days LeftJasper521732 NUMISMATIC HISTORY of NETHERLANDS 3 FOLIO VOLUMES antique ILLUSTRATED COINS$550
13 hrs LeftAuction WallstreetCuban Painting Domingo Ravenet Esquerdo "Figuras en sepia" ("Figures in sepia"),1968$1,250(2 bids)
4 days LeftBonhamsGAETANO PESCE (1939-2024) Table basse de la série Nobody's perfectCréation en 2003Edit...€2,500
4 days LeftBonhamsEILEEN GRAY (1879-1976) Paire de fauteuils TransatCréation en 1927, exemplaire circa 1985Ed...€3,200