Sold2020Alfred Holler Wilna Lithuania Lithuanian[12 Vilniaus vaizdu pagal Alfredo Hollerio paveikslus aplanke]Alfred Holler (1888 - 1954) Wilna. 12 farbige Bilder. Wilna: Werlag Zeitung der 10. Armee, 1917, spalvota spauda, 23 x 17,5Hollerio kuryboSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Sold2021S. Maskiewicz Tyszkiewicz Lithuania LithuanianIstoriniai atsiminimai su E. Tiskeviciaus ekslibrisuMaskiewicz, Samuel (1580-1632) Pamietniki Samuela Maskiewicza. Poczatek swoj biora od roku 1594 w lata po sobie idace. Wydane z rekopisow BibliotekiSee Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Kristaus roze2000, linijinis eskizas raizymui ir piesinys esdinimui abiejose to paties lapo pusese, popierius, piestukas, 14 x 10See Sold Price
Sold2020Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887-1978) Dekoracija su Gedimino stulpais 1922-1925, cardboard, tempera, 28x36See Sold Price
Sold2020Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953 - 2013)zinia2001, pop., ofort., mecotinta, 33,3 x 33,6, tir., 21/44,4Sign. AK: 21/45, zinia, AD: MARIUS LIUGAILA 2001See Sold Price
Sold2020Nazarietis Lithuania LithuanianJezus NazarietisXIX a. pab. - XX a. pr., Lietuva,Medis, polichromija, drozyba, H: 36 cm.See Sold Price
Sold2021Romas Viesulas Lithuania LithuanianRomas Viesulas (1918-1986)Untitled because is not really much to title1961, pop., reljef., spalv. litograf., 49 x 34,5, (kliseje), tir. 8/20 Sign. AD: Romas Viesulas 61See Sold Price
Sold2020Thomas Cook Lithuania LithuanianUgniagesis: menesinis ugniagesiu laikrastis. 1935 m. Nr. 1-12; 1936 m. Nr. 1-12; 1937 m., Nr. 1-12. sis triju metu komplektas buvo specialiai iristas ir iteiktas zymiam Anglijos ugniagesiu veikejui, pSee Sold Price
Sold2020Clocks Jewish Judaica Lithuania LithuanianAlarm clock. Germany, Junghans Company. Distributor J. Rikovicius, Kedainiai. After 1935 On the back of the cap is a Gustav Becker factory sign. Brass, nickel plating, glass, height - 15.6 cm. Alarm cSee Sold Price
6 days LeftChinwe Russell AuctionsAffirmation by Ieva Pazemeckaite Oil on Canvas2024Artwork Signed$350
6 days LeftChinwe Russell AuctionsCeleste by Ieva PazemeckaiteAcrylic on canvas2023Artwork Signed$1,000
6 days LeftChinwe Russell AuctionsIn Harmony with Musicby Ieva PazemeckaiteOil on Canvas2023Artwork Signed$500
6 days LeftChinwe Russell AuctionsSpring goddess byIeva PazemeckaiteMix media on canvas2022Artwork Signed$250
6 days LeftJeffrey S. Evans & AssociatesPOLISH-LITHUANIAN COMMONWEALTH ARMORIAL ENAMEL-DECORATED BOHEMIAN HISTORISMUS BEAKER$110(2 bids)
9 hrs LeftEldred'sALFRED DUNHILL 18KT GOLD AND SILVER VERMEIL CIGARETTE CASE 20th Century Length 3.75".$850(5 bids)
3 days LeftRivich AuctionMonumental "Au But" Figural Bronze Sculpture, After ALFRED BOUCHER$550(3 bids)
1 day LeftDuMouchellesAlfred De Breanski Sr (British, 1852-1928) Oil on Canvas Ca. 1880-1900, "A River in the Cairngorms,$1,500
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius Lithuania$8(4 bids)
Jun 26Potter & Potter AuctionsHITCHCOCK, Alfred (British, 1899 – 1980). Signed Self Portr...$100(1 bid)
Jun 29Alice Callahan Auction HouseVYTANTAS KASIULIS (LITHUANIAN 1918-1995) PASTELS ON PAPER$500(1 bid)
Jun 23Curated Gallery AuctionsAlfred Richard Innott Barnes (1899-1965) Antique English Exhibited Young Woman Portrait Painting$10