Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aziatica waaronder een Yixing theepot.Een lot divers aziatica waaronder een Yixing theepot.See Sold Price
Sold2022Twee half porseleinen Satsuma vaasjes. Japan ca 1900 gemerkTwee half porseleinen Satsuma vaasjes. Japan ca 1900 gemerkt aan de onderzijde.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Dutch East Indies.- Een WEnt aan de Ware Nederlanders of Eene Waarschuwing Tegan Het Verval desNO RESERVE Dutch East Indies.- Batavia.- Een Went aan de Ware Nederlanders of Eene Waarschuwing Tegan Het Verval des Lands en Volks, 4 colour-printed maps, light spotting, original printed wrappers, fSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2024Champagne coupe in soft resin by Gaetano Pesce for Fish Design 2001, marked and numberedChampagne coupe in soft resin by Gaetano Pesce for Fish Design 2001, marked and numberedChampagnecoupe in zachte resin door Gaetano Pesce voor Fish Design 2001, gemerkt en genummerdH 40.5 Diam. 55 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2015Dapper's Asia 1672Heading: Author: Dapper, Olfert Title: Asia, of Naukeurige beschryving van het rijk des Grooten Mogols, en een groot gedeelte van Indiën: Behelsende de landschappen van Kandahar, Kabul, Multan, HaïSee Sold Price
Sold20211699 Treur-Tooneel der Doorluchtige VrouwenTreur-Tooneel der Doorluchtige Vrouwen, of Op en Ondergang der Vorstinnen, En andere Beruchte Vrouwelijke Personagien: Behelzende een kort en bondig verhaal, van 't jammerlijk en Ellendig Eynde der voSee Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2021YIXING GU JINGZHOU 1968 / YIXING GU JINGZHOU 1968Description française: THÉIÈRE Petite théière en yixing. Porte une marque Gu Jingzhou et la date 1968 sur la base Dimensions : 16x10 cm - 6.3x4" English description: TEAPOT SmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2020Set of 3 Meissen Peper and Salt dishes, decorated withSet van 3 Peper en zoutvaten, gemerkt met gekruiste degens, Meissen Porselein met zwiebelmuster decor. Lengte: 14 cm, Breedte: 7 cm, Hoogte: 13 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Set of 3 MeissSee Sold Price
1 day LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
1 day LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
Jun 02Noble House Collection GalleryEXQUISITE ANTIQUE CHINESE ENAMELED YIXING SNUFF BOTTLE QUAILS 19TH C$120