Sold202319th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19e eeuwse eiken kasteelbank met medaillon en fraai uitgewerkte zijpanelen108 x 200 x 75 cmSee Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 18Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 1816) met voorstelling van Chinese hovelinge en bediende.See Sold Price
Sold2019Crests of the Netherlands Lithographs [Dutch]Six chromolithography plates from 'Stam-en Wapenboek van aanzienlijke Nederlandsche familien, met genealogische en heraldische aanteekeningen' by Vorsterman Van Oyen, 1885-1890. Each plate measures 17See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door.KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door. Amsterdam: Gerard Van Keulen, [1734]. Fifth state. Engraved map, hand colored, framed; sheet measurSee Sold Price
Sold2020Set of 3 Meissen Peper and Salt dishes, decorated withSet van 3 Peper en zoutvaten, gemerkt met gekruiste degens, Meissen Porselein met zwiebelmuster decor. Lengte: 14 cm, Breedte: 7 cm, Hoogte: 13 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Set of 3 MeissSee Sold Price
Sold2022(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche Overzeesche Bezittingen, met het Koningrijk der Nederlanden in Europa. Large engraved six-panel chart of MalaySee Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
SoldLot of four decks of cards Karten Zauber. Germany, c. 1950.Description ENLot of four decks of cards Karten Zauber. Germany, c. 1950.Beschrijving NLLot van vier dozen met kaartspellen. Karten Zauber. Duitsland, ca. 1950.Description FRLot de quatre boîtesSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2016[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Orna[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Ornamentale Behandeling. Met eene inleiding over de zinnebeeldige voorstelling. Groningen, J.H. van de Weijer, (1888). In-folio, en feuilles, sous chSee Sold Price
Sold2020(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua.(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua. Nieuwe Gemeten Kaarte van de Colonie de Berbice met der Zelver Plantagien en de Namen der Bezitters in Het Ligt Gebragt Door. Large engraved map of tSee Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2018REMBRANDT VAN RIJN (NETHERLANDS, 1606-1669)"Gebaarde oude man met hoge bontmuts en gesloten ogen", (Old Bearded Man in a High Fur Cap, with Eyes closed), 1633-1637, Leiden or Amsterdam, White/Boon 1969, no. 290, State only; Lessing Julius RoseSee Sold Price
Sold2022Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen,Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen, engraved additional pictorial title by Hillebrand van der Aa, engraved title vignette and 50 emblematic illusSee Sold Price
Sold20181629 Antique Illustrated Dutch Book 200 Albrecht DurerDer Zielen Lust-hof inhoudende I. Het leven en lijden onses Heeren Jesu Christi met Meditatien daer op, uyt Ludovico de Ponte. II. De Wercken der Apostelen. III. De Openbaringe van St. Jan. P.L. PaetsSee Sold Price
Sold2023Etui à cire en or et agate. Angleterre, 18e siècleEtui à cire en or et agate. Angleterre, 18e siècle A décor de colonnes cannelées et de guirlandes en or sur fond d'agate veinée. Porte l'inscription: Nul plaisir sans vous. GoSee Sold Price
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
2 days LeftJasper521732 NUMISMATIC HISTORY of NETHERLANDS 3 FOLIO VOLUMES antique ILLUSTRATED COINS$550
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
6 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)$3,900
2 days LeftJasper521707 Schenk Dutch Provinces Chart with Leo Belgicus Map -- Tafel vande XVII Nederlandze Provincien,$240
4 days LeftDane Fine Art AuctionsRembrandt van Rijn - Fuite En Egypte Dite Dans Le Gout Delzheimer (After)$450
22 hrs LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
3 days LeftJasper52The gibeonites deceive Joshua - Dutch Bible Scenes - Antique Engraving (c.1720)$65
4 days LeftArt Research ParisLÉOPOLD VAN ESBROECK (1911-2010) MATERNITÉ Sculpture en noyer sculpté à la gouge en taille€150
22 hrs LeftBonhamsTable basse avec plateau amorphePlateau entièrement plaqué de petits élément...€800
Jun 06Piguet Hôtel des VentesImportante paire de candélabres de style Louis XVI d'après un modèle de Clodion (1738-1814),CHF 5,000