Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tusseEen porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tussen florale decoratie. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelEen aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2020Set of 3 Meissen Peper and Salt dishes, decorated withSet van 3 Peper en zoutvaten, gemerkt met gekruiste degens, Meissen Porselein met zwiebelmuster decor. Lengte: 14 cm, Breedte: 7 cm, Hoogte: 13 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Set of 3 MeissSee Sold Price
Jun 13Eldred'sEUROPEAN SCHOOL (20th Century,), Beach scene., Oil on canvas, 15" x 19". Framed 23" x 27".$150(1 bid)
2 days LeftAGOPBDutch School (20th Century) Street Scene with Figures, Signed G. Van Essen lower right, Oil on$50
3 days LeftSJ AuctioneersSTERLING SILVER VAN CLEEF & ARPELS BUTTERFLY BOWL OPEN SALT CELLAR WITH POUCH$180
7 days LeftPandora AuctionsBeautiful Vintage VAN BRIGGLE Bluish-Green Glazed Art Pottery Miniature Vase$45
Jun 01Ripley AuctionsWillem van den Berg, United States / Netherlands (1886-1970), Work Break, graphite on paper, 5 5/8"H$50