LXI Vilnius Auction 2020-04-10 Auction - 208 Price Results - Vilnius Auction in lt

Bronisław Jamontt (1886–1957) KiemasLinas Leonas Katinas (g. 1941) PiramidėLinas Leonas Katinas (g. 1941) Oranžinė
Vilnius, Lithuania

LXI Vilnius Auction

Lithuanian Art | Varia lituanica | Lithuanian Collectibles
Lot Number: Lowest
Bronisław Jamontt (1886–1957) Kiemas: Bronislovas Jamontas (Bronisław Jamontt, 1886–1957) Kiemas Vilniaus žydų kvartale 1927, kart., temp., 56,5 x 39 Sign. AD: Br/Jamont/1927 KP – autoriaus inskripcija Iš
0001: Bronisław Jamontt (1886–1957) KiemasEst. €4,900-€6,000Lot Passed
Rafaelis Chwolesas (1913–2002, atrib.) Kiemelis: Rafaelis Chwolesas (1913–2002, atrib.) Kiemelis Gorkio (dab. Pilies) gatvėje ~1955, drb. al., 73,5 x 53,5
0007: Rafaelis Chwolesas (1913–2002, atrib.) KiemelisEst. €980-€1,500
Rafaelis Chwolesas (1913–2002) Literatų: Rafaelis Chwolesas (1913–2002) Literatų gatvė (Ulica Literacka) 1955, drb. ant kart., al., 38,5 x 49,5 Sign. AK: R.Chvoles
0008: Rafaelis Chwolesas (1913–2002) LiteratųEst. €5,200-€6,500Lot Passed
Bronius Uogintas (1946–2013) Kretingos [dabar: Bronius Uogintas (1946–2013) Kretingos [dabar šv. Mikalojaus] gatvė Vilniuje 1987, kart., al., 39,5 x 29 Sign. AK: B.Uogintas87.
0011: Bronius Uogintas (1946–2013) Kretingos [dabarEst. €190-€300
Vytautas Viktoras Banaitis (1909–1990): Vytautas Viktoras Banaitis (1909–1990) Senamiesčio motyvas 1981, kart., al., 31 x 44,5 Sign. AD: V.Banait.81
0014: Vytautas Viktoras Banaitis (1909–1990)Est. €280-€400
Vladas Drėma (1910–1995) Šv. Onos: Vladas Drėma (1910–1995) Šv. Onos bažnyčia Vilniuje 1937, pop., medžio raiž., 24,5 x 16 Sign. AK (klišėje): monograma VD, AD (pieštuku): Vl. Drėma 1937.
0017: Vladas Drėma (1910–1995) Šv. OnosEst. €340-€500