Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helftEen bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20eEen porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 2Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
12 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
12 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Elke Icaros wil eens vliegen', plaster 82 cm. (32.2 in.)€300
6 days LeftNoble House Collection GalleryORIGINAL BY STEFAN DINU FABULOUS NECKLACE STATEMENT ONYX AND ROSE QUARTZ$700
5 days LeftArt Legacy AuctionsSalvador Dali Original Drawing Ink on paper by Salvador Dali circa 1958. This is from the$29,000
Jun 07Dan Morphy AuctionsDOUBLE-SIDED PORCELAIN PABST BEER NEON ADVERTISING SIGN W/ ORIGINAL CAN$1,600(4 bids)
Jun 15Hess Fine AuctionsVintage 1965 Gibson SG Junior Original Cherry Finish Electric Guitar with Hard Case Handmade$2,000(10 bids)
5 days LeftRbfineartsLot Of 12 Walt Disney Show Case Collection Jim Shore New In Original Box$280(7 bids)
4 hrs LeftDalshire InternationalOriginal Rolling Stones Band Signed "Flowers" Album (Including Brian Jones)$1,100(6 bids)
1 day LeftBack Door AntiquesOriginal Oil on Panel by Jean Louis Marcel Cosson, French, 1887 - 1956$400(2 bids)
3 days LeftJulien's AuctionsNirvana | "In Utero" Original Hand-Painted Album Cover Art Display with Photo$3,000
Jun 15Hess Fine AuctionsDizzy Gillespie and Charlie Bird Wadsworth Jarrell Signed Original Painting on Canvas w/ Papers$1,200(6 bids)
6 days LeftTremont AuctionsPatek Philippe 18K gold vintage round wristwatch. Model 1175. Case #315003. Ref #3470. Original$1,200(2 bids)
6 days LeftCarlsen Gallery, Inc.MOHAWK VALLEY PAINT DECORATED BLANKET CHEST SHOE FOOT, ALL ORIGINAL (181/2" X 43" X 17")$500
6 days LeftCarlsen Gallery, Inc.18THC. BOSTON QUEEN ANNE RED WALNUT HIGHBOY C.1760 ORIGINAL BRASS EXCEPTIONAL CONDITION (84 5/8" X$1,500
Jun 07Freeman's | HindmanNUETZELL, Albert. Original artwork for the cover of an unidentified issue of Fantastic Adventures.$250(3 bids)
Jun 19BOC AUCTION HOUSEPICASSO 1932 + Original Receipt + Provenance + Price Valuation + Support document.$600(4 bids)
Jun 19BOC AUCTION HOUSEPICASSO 1944 + Original Receipt + Provenance + Price Valuation and Support document.$1,300(3 bids)
Jun 07Freeman's | HindmanOriginal photograph from the set of Star Wars. 1977. INSCRIBED BY GEORGE LUCAS.$400