Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helftEen bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20eEen platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lakwerk theedoos met tinnen binnenbak. Japan, 1e helftEen lakwerk theedoos met tinnen binnenbak. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20eEen lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt KangxiEen set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
5 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
3 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
23 hrs LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
23 hrs LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200