Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helftEen bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20eEen platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lakwerk theedoos met tinnen binnenbak. Japan, 1e helftEen lakwerk theedoos met tinnen binnenbak. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-172Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-1722) met een zilveren greep (zilver 19e eeuw)See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2xDrie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
1 day LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
5 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
2 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
14 hrs LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
6 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.A Painting about The Lamp Seller of Bagdad with Wood Stand$10(1 bid)
6 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Group of 12 Antique Early 20th Century Cloisonne Coasters$10(1 bid)
6 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Burmese Lacquered and Gilded Sacred Goose Hintha Betel Box$10
6 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Pair of Cast Iron Bookends President George Washington Portrait$10