Scultura in bronzo dorato raffigurante divinità ,
Scultura in bronzo dorato raffigurante divinità , Thailandia sec.XIX
h.cm.100
h.cm.100
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €350 - €400
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping