Scettro Ruyi in porcellana policroma, Cina sec.
Scettro Ruyi in porcellana policroma, Cina sec. XIX/XX
lungh. cm. 49
lungh. cm. 49
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €500 - €550
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping